Rzeszowskie spotkania o piwie (nr 2) – zapisy!

RZESZOWSKIE SPOTKANIA O PIWIE: AMERYKAŃSKA IPA

ipaZapraszamy na drugie spotkanie w ramach cyklu Rzeszowskie spotkania o piwie. Spotkanie będzie miało całkiem inny charakter. Będzie to wielki konsumencki test warzonych w Polsce – rzemieślniczych, kontraktowych i restauracyjnych – IPA w stylu amerykańskim.

Spotkanie odbędzie się 11.04. w sobotę, ul. Langiewicza 56, Rzeszów, start godzina 16:00.

Będzie to około 17-20 różnych IPA z browarów takich jak:
Pinta, Alebrowar, Ciechan, Kormoran, Doctor Brew, Birbant, Wąsosz, Faktoria, Olimp, Bednary, Trzech kumpli, Raduga. Trwają jeszcze poszukiwania kilku rodzynków które normalnie nie są dostępne w Rzeszowie.

Zapisy jak zwykle na emial: karpackiewp@gmail.com
W informacji zwrotnej otrzymają Państwa dane do wpłaty oraz dodatkowe informacje organizacyjne. W przypadku pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu pod numerem 608 347 100. Ze względu na dużą ilość piw i organiczenia sali limit miejsc to 15 osób. Koszt udziału w spotkaniu to 40 zł / osoba. Zniżka 10% dla członków PSPD.

Spotkanie poprowadzi Wojciech Szczepański, piwowar domowy z kilkuletnim stażem, animator wielu wydarzeń piwnych, organizator warsztatów warzenia jak i kursów sensorycznych, krzewiciel kultury piwnej oraz dobrego piwa.