Karpackie Bitwy Piwowarów Domowych – zapowiedź!

Trzecia bitwaW ramach Karpackich Warsztatów Piwowarskich powstała nowa inicjatywa – Karpackie Bitwy Piwowarów Domowych. Założenia bitw są dość proste, dwóch piwowarów domowych warzy piwo w określonym stylu, prezentuje je podczas spotkania, zaś jego uczestnicy poprzez głosowanie wybierają lepsze piwo.

W ramach nowej inicjatywy odbyły się już 3 pierwsze bitwy, wzięło udział 6 piwowarów zaprezentowali 3 style piwne – Grodziskie, Witbier i Pacific Pale Ale. Szerokie relacje z tych bitw zostały zaprezentowane na naszej stronie na facebooku. Zapraszamy do ich przeczytania, relacje zawierają także zdjęcia.

Druga BitwaBitwy zostały określone jako jako prolog przed głównym startem bitw. Poznaliśmy dzięki nim wiele istotnych aspektów organizacyjnych. Bogaci o nowe doświadczenia na jesień 2015, w październiku, ruszamy już z regularną bitwą na słód i chmiel! Szczegóły przedstawimy zaraz po wakacjach. Będzie się działo!

Jeśli jesteś piwowarem domowych i chciałbym wziąć udział w bitwach piwowarskich, zapraszamy do zgłoszenia na email: karpackiewp@gmail.com