Kamionka (9-11.09.2016) – piwowarski weekend integracyjny!

Już od 2 lat w Kamionce koło Sędziszowa Młp. na terenie ośrodka WSK odbywa się Walne Zebranie Członków Karpackiego Oddziału Terenowego Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. Samo spotkania odbywa się w sobotę w godzinach popołudniowych, zaś wyjazd organizowany jest weekendowo, od piątku do niedzieli. Wyjazd jest typowo rodzinny, można zabrać również znajomych a nawet psa i kota 🙂 W tym roku planowany jest kolejny z tą różnicą, że jest on również otwarty dla wszystkich chętnych piwowarów domowych!

Ośrodek WSK w Kamionce to w całości ogrodzony plac z własnym parkingiem, przystań dla kajaków i rowerków wodnych, boisko do gry, miejsce na siatkówkę plażową, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko. W nocy dyżuruje stróż. Domki czyste i zadbane, 4 lub 5 osobowe, z łazienką i wyposażoną kuchnią wraz z lodówką.

Na miejscu zbieramy się od piątku, zazwyczaj biesiadujemy przy ognisku do późnych godzin nocnych. W sobotę można wykorzystać miejscowe atrakcje czy też połazić po okolicznym lesie, popołudniu około 1-2h spotkania członków i omówienie najważniejszych spraw stowarzyszenia. Wieczorem tradycyjny już kociołek na ognisku oraz biesiada to późnych godzin. Niedziele także można wykorzystać i do popołudnia spędzić w ośrodku. Oczywiście mamy też swój roll bar, schładzarki i dużo piwa domowego (i rzemieślniczego). Zachęcamy także do zabrania swoich wyrobów!

Termin: 9-11 wrzesień 2016 roku
Miejsce: Ośrodek WSK Kamionka
Domki: 4-5 osobowe
Cena: 110-130 zł / doba (płatne na miejscu po przyjeździe, nie pobieramy zaliczki)
Rezerwacja domków: karpackiewp@gmail.com