III Zlot Piwowarów Domowych – zapisy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na III Zlot Piwowarów Domowych, który odbędzie się w Rzeszowie, dokładnie 10 marca 2018. Miejsce Zlotu ponownie będzie Klub Zodiak przy ulicy Mieszka I 48/50. Startujemy od godziny 15:00!

Formularz zgłoszeniowy na Zlot i VI Karpacki KPD: https://goo.gl/Ye96Zj

Wraz ze Zlotem połączona jest kolejna edycja Karpackiego Konkursu Piw Domowych. Przypominamy, że w tej szóstej już edycji mam 2 kategorie – Witbier i American Pale Ale. Jeśli chcecie zgłosić piwo do konkursu niezbędne jest zapoznanie się z regulaminem oraz opisem stylów! W regulaminie znajdziecie niezbędne daty, miejsce zgłoszenia piwa, listę nagród, ekipę sędziowską oraz pozostałe istotne dla konkursu informacje.

III Zlot również będzie obfitował w wiele towarzyszących mu wydarzeń. W godzinach południowych zwiedzimy Browar Łańcut (zgłoszenie na wycieczkę w formularzu zgłoszeniowym na Zlot), od 15:00 otworzymy Klub i będziemy oczekiwać na uczestników. W tym roku, zgodnie z Waszymi uwagami, oddzielimy pokaz warzenia (sala warsztatowa) oraz prelekcje (sala wykładowa). Na głównej sali dostępny będzie catering, domowe piwa startujące w konsumenckim konkursie na Najlepsze Piwo Zlotowe, stoiska sklepu Alepiwo oraz Kącik Piwowara Domowego. Na sali głównej ogłosimy również wyniki konkursu na Najlepsze Piwo Zlotowe oraz laureatów Karpackiego KPD 2018. Dokładny program Zlotu znajdziecie tutaj!

Po raz kolejny ogłaszamy możliwość zamówienia sobie koszulki projektu Krzysztofa Bryneckiego – „Jestem Piwowarem Domowym”. Koszulki w cenie 39,90 zł można zamówić tutaj. Pod linkiem znajdziecie parametry koszulki oraz szczegóły dotyczące płatności i dystrybucji.

Ceny biletów wstępu na Zlot:

Koszt uczestnictwa w III Zlocie Piwowarów Domowych to 45 zł / osoba
Koszt dla członków Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych to 35 zł / osoba

Cena obejmuje:
– możliwość uczestnictwa we wszystkich warsztatach i prelekcjach
– catering w tym zimne przekąski, ciepła kolacja, ciepłe napoje
– degustacje piw domowych przygotowane specjalnie na Zlot
– możliwość zgłoszenia piw do VI Karpackiego Konkursu Piw Domowych

Sposób rejestracji i płatności:

1) Wypełnij ektroniczny formularz zgłoszeniowy
2) Najpóźniej do 5 marca 2018 potwierdź swoje przybycie poprzez wykonanie wpłaty na konto:
WAŻNE! BEZ ODPOWIEDNIEGO TYTUŁU PRZELEWU, WPŁATY NIE ZAKSIĘGUJEMY!

82 1540 1287 2001 6200 5272 0002
Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych
ul. Dojazdowa 2, 43-400 Cieszyn
Tytułem: III Zlot w Rzeszowie, Twoje Imię i Nazwisko, Ilość osób (przykład: III Zlot w Rzeszowie, Jan Kowalski, 2)

Do zobaczenia!